Loading...

Biomass; Mass Arıtma Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından geliştirilen yeni ve üstün teknoloji ürünü bir kompakt betonarme atıksu arıtma ünitesidir. Kullanılan ileri proses teknolojisi, küçük yerleşimlerdeki arıtma tesislerinde büyük problem yaratan değişken debi ve kirlilik koşullarında mükemmel performans sağlamakta ve üniteye bugünün olduğu kadar yarının standartlarına da uyabilme gücünü vermektedir.

Biomass-K, 50-10.000 nüfus eşdeğeri evsel veya organik esaslı endüstriyel atıksuların arıtımında kullanılan standart biyolojik arıtma ünitesidir.

Biomass-K, üzeri kapalı betonarme, kompakt bir biyolojik arıtma ünitesidir. Biomass-K sadece servis kapakları dışarıda kalacak biçimde yeraltına inşaa edilebileceği gibi yerüstüne de yerleştirilebilmektedir.

Biomass-K ünitelerinin yapımı sırasında rehber projeler MASS tarafından hazırlanarak müşteriye teslim edilir. Betonarme inşaat işlerinin müşteri tarafından tamamlanmasına müteakip montaj, işletmeye alma ve servis hizmetleri Biomass servis ve montaj ekiplerince gerçekleştirilmektedir.

MAN BMK Broşürü

Biomass-K_Eng

Referanslar için lütfen tıklayın!


.