Ordu Atıksu Arıtma Tesisi Projesi Yapım Çalışmaları 1. Yılını Doldurdu

Ordu Atıksu Arıtma Tesisi Projesi, 7 Aralık 2012 günü 1. Yılını doldurdu. Projenin 1. Yılı için, Ordu Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürü, Okan Karadağ, belediyenin proje birimi (PUI) idari personeli, Müşavir firma WYG’nin mühendisleri Liviu Stoica, Mihail Proica ve MASS Arıtma ekibinin katıldığı kutlama yemeği düzenlendi.

Yemek sonrası şantiye ofislerinde 10. Aylık İlerleme Toplantısı (monthly progress meeting) Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, Ordu Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürü Okan Karadağ, müşavir WYG temsilcileri Liviu Stoica, Mihail Proica ve MASS Arıtma’yı temsilen Sedat Soybay, Ömer Özkan, İsmail Aktaş ve Proje Müdürü Cengiz Türkel’in katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda, MASS Arıtma yetkilileri tarafından Kasım ayında gerçekleşen işler, iş programı ilerleme durumu, Aralık ayı iş programı ve finansal durum konularında bilgi aktarıldı.

Toplantının ardından heyet, Ordu Atıksu Arıtma Tesisi ve Kumbaşı Atıksu Arıtma Tesisi sahalarını ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundu.