Ordu Atıksu Arıtma Tesisi 3. Proje Yönetim Kurulu ve 8. Proje İlerleme Toplantısı 12 Ekim 2012 Tarihinde Yapıldı

Ordu Atıksu Arıtma Tesisi Projesi Yönetim Kurulu 3.üncü olağan toplantısı, proje müşaviri WYG International Limited, Ordu Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Avrupa Yatırımlar Dairesi Başkanlığı ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu yetkililerinin katılımıyla 12 Ekim 2012 ‘de Ordu Mass Arıtma şantiyesinde yapıldı. Yönetim Kurulu toplantısının ardından Yüklenici MASS Arıtma yetkililerinin de katılımıyla gerçekleştirilen 8.inci proje ilerleme toplantısında ise projenin ilerleme ve gelişmeleri, karşılaşılan sorunlar ve bundan sonraki iş programı konusunda bilgi aktarıldı.

Heyet üyeleri proje ilerleme toplantısının ardından yapım çalışmalarını görmek amacıyla tesis sahasını ziyaret ederek gelişmeleri yerinde tespit etti. Ordu Atıksu Arıtma Tesisi Projesi Yönetim Kurulu 3.üncü olağan toplantısı, proje müşaviri WYG International Limited, Ordu Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Avrupa Yatırımlar Dairesi Başkanlığı ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu yetkililerinin katılımıyla 12 Ekim 2012 ‘de Ordu Mass Arıtma şantiyesinde yapıldı. Yönetim Kurulu toplantısının ardından Yüklenici MASS Arıtma yetkililerinin de katılımıyla gerçekleştirilen 8.inci proje ilerleme toplantısında ise projenin ilerleme ve gelişmeleri, karşılaşılan sorunlar ve bundan sonraki iş programı konusunda bilgi aktarıldı.

Heyet üyeleri proje ilerleme toplantısının ardından yapım çalışmalarını görmek amacıyla tesis sahasını ziyaret ederek gelişmeleri yerinde tespit etti.